Neden Bebek Hamak Tercih Edilmelidir?

bebek hamak tavsiye

Neden Bebek Hamak Tercih Edilmelidir?

Bebek hamakları taşınabilir portatif ürünlerdir, kurulumu basit, kullanımı kolaydır.Ebeveynlerin bulundukları odaya yere istediği yere taşıyabilirler, hafiftir.

Bebek hamakları bebek beşiklerinden daha hafiftir ve hacmi küçüktür. Bu nedenle bebek hamakları annelere hareket kolaylığı sağlamaktadır.

Çalışan anne babaların işten geldikten sonra bebekleriyle vakit geçirebilmeleri için ideal ürünlerdir. İster mutfakta siz yemek yerken ister oturma odasında otururken bebeğinizden ayrılmadan beraberce vakit geçirmiş olursunuz.

Bebeğinizin uyku uyanıklık süresi farklılık gösterebilir. Her anne bebeğinin ne zaman uykusu var ne zaman uyanık kalacak bunu bilir. Uyuması gerekiyor, uykusu var ama uyumada zorluk çekiyorsa hamağına koyarak hafif sallama hareketleri ile onu mışıl mışıl uyutabilirsiniz. Siz çayınızı kahvenizi yudumlarken bebeğinizde tatlı uykusuna devam etmiş olur.Her beş on dakikada bir bebeğinizi kontrol etmekten kurtulmuş olursunuz.
bebek hamak tavsiye

Bebek Hamak

Bebek hamak kullanarak çoğu ebeveynin yaptığı bebeğin beşiğinin sürekli yatak odası ve oturma alanına taşıması derdinden kurtulmuş olursunuz. Bebek beşiğinin ağırlığı ve hacmi düşünüldüğünde bu işin ne kadar zor olduğunu yaşayarak tecrübe edebilirsiniz. Beşikler ebatlarından dolayı evin odalarında geçmesi, taşınması zorluk çıkarmaktadır. Ortala bir beşik 80 ila 110 cm arasındadır, standart kapı genişlikleri 90 cm olduğu için beşikleriniz odalardan odalara rahatça geçmez, 80 cm gibi dar beşiklerinde genellikle tekerlekleri ile beraber 90 cm üzerine çıktığı görülür. Bebek hamaklarında ise bu gibi sorunlar ortadan kalkmaktadır.

Her koşulda bebeğinizin sizin yanınızda huzurlu ve güvenli kalması için hafif kullanımı kolay Bebek Hamağıalmanız sizin faydanıza olacaktır.

bebek hamak modelleri

bebek hamak civil

svava bebek hamak

e bebek hamak

bebek hamak hepsiburada

bebek hamak gittigidiyor

bebek hamakları kapıda ödeme

bebek hamak n11

UCUZ ÇELİK DOLAP
ÇELİK RANZA
ÇELİK RAF İMALATI

whatsapp İletişim